Administracija/Logistika (m/ž)

Pregleda: 250

Oglas objavljen 06.12.2017.

Kategorija oglasa: Administrativni poslovi

Naziv radnog mjesta: Administracija/Logistika (m/ž)

Ime tvrtke/poslodavca: Proton EL d.o.o.

Rok prijave: 13.12.2017.

Grad: Zagreb

Opis posla i javljanje na oglas:
Proton EL d.o.o. traži studente/ice za administraciju / logistiku.

1. Administracija

Opis posla: administrativni poslovi unosa računovodstvenih podataka, povremenog rada na recepciji uz dodatne poslove pospremanja/čišćenja ureda.

Posebna znanja i vještine: studentica završnih godina ekonomskog fakulteta (prednost – smjer: računovodstvo i revizija), rad 40 sati tjedno (obavezno), studentska prava minimalno još 6 mjeseci, znanje engleskog jezika, znanje rada u Microsoft Office-u (Excel obavezno)

Mjesto / adresa rada: Zagreb, Štefanovečka 10

Predviđen vremenski period rada: duži period

2. Logistika

Opis posla: poslovi optimizacije i organizacije procesa logistike (zaprimanje i izdavanje robe, izdavanje računa, primka, kontrola kvalitete i kvantitete, organizacija skladišta, koordinacija s odjelom prodaje, dobavljačima itd.).

Posebna znanja i vještine: student pete godine ili apsolvent ekonomskog fakulteta (prednost - smjer: trgovina), studentska prava minimalno još 6 mjeseci, znanje engleskog jezika, vozačka dozvola B kategorije, poznavanje kalkulacija, znanje rada na računalu, odgovornost, samopouzdanje

Radno vrijeme: 9-17 (40h/tjedno)

Predviđena satnica: 20kn/h