Administrativni poslovi (m/ž)

Pregleda: 105

Oglas objavljen 26.04.2017.

Kategorija oglasa: Administrativni poslovi

Naziv radnog mjesta: Administrativni poslovi (m/ž)

Ime tvrtke/poslodavca: The Sharks Group

Rok prijave: 30.05.2017.

Grad: Zagreb

Opis posla i javljanje na oglas:
Opis posla:

Ažuriranje dokumentacije. • Evidentiranje ulazne i izlazne korespondencije. • Rukovanje korporativnom korespondencijom, e-mailom i telefonskim pozivima. • Korištenje tehnike koju radni zadaci zahtevaju (aparata za kopiranje, faxa i slično). • Popunjavanje i arhiviranje dokumenata, unos tvrtki u bazu podataka • obuka i vodjenje evidencije o tocnosti i preciznosti obavljanja zadataka ostalih članova administrativnog tima.

Posebna znanja i vještine:

Najvažnije osobine, osim stručnih kvalifikacija, su organiranost i pedantnost • Također, poželjna je izrazito komunikativna osova (razvijena sposobnost verbalne i pisane komunikacije) • Vazno je da osoba bude analitična, sistematična i odgovorna • Administrativni radnici bi trebali biti samostalni i proaktivni u rješavanju problema • Zbog suradnje sa velikim brojem ljudi vazno je da budu kooperativni i ekstrovertni • Moraju poznavati poslovnu dokumentaciju i osnove poslovne korespondencije • Zbog prirode posla brzo tipkanje je veoma cijenjena vjestina • Obavezno je poznavanje rada na računalu kao i poznavanje programa outlook mail sustava i office sustava • Osnovni preduvjet je odlicno poznavanje engleskog jezika, u govoru i pismu • Njemacki jezik je prednost

Ostalo: Pocetak rada je 01.06.2017

Osobe koje su zainteresirane za rad na poziciji, trebaju poslati svoj CV i zamolbu na engleskom jeziku na mail adresu

Radno vrijeme: minimalno 20 sati tjedno (Svaki radni dan, od 10 do 2)

Predviđena satnica: 25kn/h