Pomoćni poslovi u računovodstvu (m/ž)

Pregleda: 185

Oglas objavljen 11.01.2019.

Kategorija oglasa: Administrativni poslovi

Naziv radnog mjesta: Pomoćni poslovi u računovodstvu (m/ž)

Ime tvrtke/poslodavca: Nacionalni centar za vanjsko vrednovanje obrazovanja

Broj izvršitelja: 1

Rok prijave: 18.01.2019.

Grad: Zagreb

Opis posla i javljanje na oglas:

Nacionalni centar za vanjsko vrednovanje obrazovanja traži studete/ice za pomoćni poslovi u računovodstvu.

Opis posla: odlaganje dokumenata, kopiranje, sortiranje dokumentacije, arhiviranje.

Posebna znanja i vještine: znanje rada na računalu, osnove rada u računovodstvu.

Ostale napomene i uvjeti: Primaju se isključivo studenti ekonomije.

Početak rada: nepoznato

Radno vrijeme: od ponedjeljka do petka – minimalno 8 sati dnevno

Predviđena satnica: 25kn/h

Posebni uvjeti i napomene:
Prekovremeni rad plaća se 37,50 kn po satu.

Način prijave: Email

Prijavi se za ovaj posao!

Pogledaj još oglasa iz ove kategorije

  • Administrativni asistent (m/ž)
  • Trebate najbolje studente? Postavite oglas za posao!