Referent obrade prijevozne dokumentacije

Pregleda: 88

Oglas objavljen 12.05.2019.

Kategorija oglasa: Administrativni poslovi

Naziv radnog mjesta: Referent obrade prijevozne dokumentacije

Ime tvrtke/poslodavca: Energospektar d.o..o..

Broj izvršitelja: 1

Rok prijave: 31.05.2019.

Grad: Zagreb

Opis posla i javljanje na oglas:
Obrada prijevozne dokumentacije i unos podatakanna racunalu

Početak rada: 01.06.2019.

Radno vrijeme: Od 8-16h

Predviđena satnica: Prema dogovoru

Posebni uvjeti i napomene:
Zamjena za godisnji odmor tijekom ljeta- na lokaciji transportni ured,Lučko,Kanalska 2h,Zagreb

Način prijave: Email

Prijavi se za ovaj posao!

Pogledaj još oglasa iz ove kategorije

  • Call centar agent
  • Rad u knjigovodstvu (m/ž)
  • Trebate najbolje studente? Postavite oglas za posao!