Student/ica za administrativne poslove u uredu,

Pregleda: 212

Oglas objavljen 11.09.2019.

Kategorija oglasa: Administrativni poslovi

Naziv radnog mjesta: Student/ica za administrativne poslove u uredu,

Ime tvrtke/poslodavca: MTK Marketing d.o.o.

Broj izvršitelja: Više

Rok prijave: 20.09.2019.

Grad: Zagreb

Opis posla i javljanje na oglas:

Firma MTK Marketing d.o.o.  traži studenta/icu za administrativne poslove u uredu.

Potrebne razvijene komunikacijske i organizacijske vještine, ljubaznost i spremnost na suradnju, timski rad, pouzdanost, preciznost, savjestan i odgovoran pristup radu.

Dobro poznavanje MS Office programa te obavezno poznavanje engleskog i talijanskog jezika.

Opis posla: svakodnevno korištenje internet bankarstva uz vođenje kartica kupaca/dobavljača, pisanje računa, predračuna, dopisa. Svakodnevna komunikacija sa kupcima i dobavljačima te prijevoznicima. Provjeravanje dokumentacije vezane za uvoze/izvoze.

Molimo životopise poslati na mail office@mtkmarketing.hr

Početak rada: 1.10.2019.

Radno vrijeme: svaki dan po 5-6 sati ovisno o potrebi

Predviđena satnica: 27 kn/h