Student/ica za poduku engleskog jezika i njemačkog jezika

Pregleda: 65

Oglas objavljen 11.09.2019.

Kategorija oglasa: Edukacija

Naziv radnog mjesta: Student/ica za poduku engleskog jezika i njemačkog jezika

Ime tvrtke/poslodavca: STRABAG BRVZ d.o.o.

Broj izvršitelja: Više

Rok prijave: 21.09.2019.

Grad: Zagreb

Opis posla i javljanje na oglas:

STRABAG BRVZ d.o.o. traži studenta/icu za poduku engleskog jezika i njemačkog jezika

Vrsta posla: Individualna i grupna nastava  engleskog jezika (gramatika, pravopis, konverzacija)

Opis posla: Individualna i grupna nastava  engleskog jezika (gramatika, pravopis, konverzacija).

Tečaj će se održavati  u prostorijama tvrtke. Vrijeme održavanja individualne nastave prema dogovoru s polaznikom.

Vrijeme održavanja grupne nastave je  2Xtjedno ponedjeljak/srijeda i/ili utorak/četvrtak od 12:00 do 13:00 sati.

Posebna znanja i vještine: Studentica/student ili apsolventica/apsolvent  anglistike, poželjno radno iskustvo u školama stranih jezika kao i iskustvo rada s odraslim osobama, samostalnost i sistematičnost u radu.

Ostale napomene i uvjeti:

Zainteresirani mogu svoju potpunu natječajnu dokumentaciju poslati putem online obrasca na internetskoj stranici karriere.strabag.com zaključno s 22.09.2019. – direktni link ->https://jobboerse.strabag.at/req28188/Studentice%20%20-%20%20studenti%20i%20%20-%20%20ili%20Apsolventice%20%20-%20%20apsolventi%20anglistike%20za%20u%C4%8Denje%20engleskog%20jezika/HR/jobboerse.strabag.at

Početak rada: Odmah

Radno vrijeme: Po dogovoru

Predviđena satnica: Puni sat =105,00 kn, 45:00 min = 75,00 kn

Način prijave: Putem formulara na portalu

Pogledaj oglas i prijavi se!

Pogledaj još oglasa iz ove kategorije

  • Student/ice za vođenje tečajeva stranih jezika
  • Trebate najbolje studente? Postavite oglas za posao!