IT tehničar (m/ž)

Pregleda: 45

Oglas objavljen 15.02.2019.

Kategorija oglasa: Informatika

Naziv radnog mjesta: IT tehničar (m/ž)

Ime tvrtke/poslodavca: Orbico Beauty d.o.o.

Broj izvršitelja: 1

Rok prijave: 22.02.2019.

Grad: Zagreb

Opis posla i javljanje na oglas:

Opis posla: zaprimanje i evidencija zahtjeva za podršku, Izrada korisničkih uputa i edukacija korisnika, instalacija, konfiguracija, testiranje  i održavanje uredskih paketa i pomoćnih aplikacija, podrška timu za sistemsku administraciju u poslovima instalacije i konfiguracije hardverske, mrežne i komunikacijske opreme i sistemskog softvera, 1 Level Support u raznim poslovnim procesima (WMS, SFA), otvaranje i administriranje korisnika u AD-u.

Posebna znanja i vještine: student tehničkog ili informatičkog usmjerenja - FER, FOI, TVZ, dobra informatička pismenost, aktivno znanje engleskog jezika u govoru i pismu, visoka sposobnost analiziranja i rješavanja složenih problema, proaktivnost, visoka razina odgovornosti i povjerljivosti, fleksibilan student (dostupan svaki dan).

Slanje životopisa na mail sa naznakom „IT tehničar“.

Početak rada: nepoznato

Radno vrijeme: 8:00 do 16:00 sati,  od ponedjeljka do petka (40 sati tjedno)

Predviđena satnica: 30kn/h

Način prijave: Email

Prijavi se za ovaj posao!

Pogledaj još oglasa iz ove kategorije

  • Manual Tester (m/ž)
  • Trebate najbolje studente? Postavite oglas za posao!