Vodič za brucoše #samostalno #prvikoraci #prviposao #napuninovčanik #svezafaks

Junior Developer (m/ž)

Pregleda: 118

Oglas objavljen 11.09.2019.

Kategorija oglasa: Informatika

Naziv radnog mjesta: Junior Developer (m/ž)

Ime tvrtke/poslodavca: CloudSense d.o.o.

Broj izvršitelja: Više

Rok prijave: 19.09.2019.

Grad: Zagreb

Opis posla i javljanje na oglas:

CloudSense d.o.o. traži studente/ice za poziciju Junior Developer

Opis posla: Junior Developer (m/ž)
Razvoj poslovnih Cloud aplikacija, koristeći Salesforce i moderne web development tehnologije.
Idealan kandidat/kvalifikacije:  Student/ica TVZ-a, FER-a, FOI-a, srodnog fakulteta ili usmjerenja.
Traži se kandidat/kinja s aktivnim znanjem engleski jezik u govoru i pismu, koja je savjesna, odgovorna, proaktivna i dostupna minimalno 3 dana u tjednu (poželjno više).
Student mora imati studentska prava još minimalno godinu dana, te treba biti visoko motivirana, odgovorna i savjesna, spremna raditi u timu i brzo učiti.

Potrebna znanja i vještine:

1. Java / C#
2. HTML
3. CSS
4. JavaScript
5. SQL

Zainteresirani kandidati mogu se prijaviti slanjem životopisa (na engleskom jeziku) na e-mail:  careers.cro@cloudsense.com , Subject: “Studentski posao – Junior Developer”

Početak rada: Odmah

Radno vrijeme: 10:00 – 18:00, fleksibilno 32h tjedno

Predviđena satnica: 30 kn/h

Način prijave: Email

Pogledaj oglas i prijavi se!

Trebate najbolje studente? Postavite oglas za posao!

Slažem se