WEB DEVELOPER (m/ž)

Pregleda: 49

Oglas objavljen 17.04.2018.

Kategorija oglasa: Informatika

Naziv radnog mjesta: WEB DEVELOPER (m/ž)

Ime tvrtke/poslodavca: Telegram Roda

Rok prijave: 24.04.2018.

Grad: Zagreb

Opis posla i javljanje na oglas:
Tražimo studenta sa iskustvom za suradnju i pomoć prilikom izrade web stranica. Posao se obavlja honorarno prema projektu.

Plaća ovisna o dogovoru: prema isporučenom projektu ili satnica 60 kn/h

Uvjeti:

HTML/CSS/Bootstrap/Java Script/PHP/MySQL

Poželjno:

Iskustvo izrade i postavljanje web stranica na wordpress cms platformi

c-panel i instalacija wordpessa na server

Wordpress teme i wordpress plugini

Prijavu sa Vašim podacima za kontakt i kratkim opisom dosadašnjeg iskustva i portfoliom projekata pošaljite na mail s napomenom: STUDENT - WEB DEVELOPER.

Predviđena satnica: 60kn/h