Asistent/ica u odjelu ljudskih potencijala

Pregleda: 112

Oglas objavljen 15.05.2018.

Kategorija oglasa: Marketing, PR, mediji

Naziv radnog mjesta: Asistent/ica u odjelu ljudskih potencijala

Ime tvrtke/poslodavca: Trikoder d.o.o.

Rok prijave: 22.05.2018.

Grad: Zagreb

Opis posla i javljanje na oglas:
Trikoder d.o.o. traži studente/ice za rad u odjelu ljudskih potencijala.

Period rada: Do ljeta uz mogućnost produljenja nakon ljeta.

Radno vrijeme: 2,5 dana (20 sati) tjedno, uz fleksibilnost s naše strane oko fakultetskih i drugih obaveza

Molimo prijave isključivo preko e-maila uz subject “Asistent u odjelu ljudskih potencijala (m/ž)”

IT tvrtka Trikoder traži studenta/icu za ispomoć u poslovima selekcije, objavu i pripremu oglasa, aktivnu potragu za kandidatima, testiranje i komunikaciju s kandidatima, te brigu o statusu selekcijskog procesa, uz kontinuiranu podršku i konzultaciju od strane mentora u timu.

Nužno je poznavanje engl. jezika, fleksibilnost i želja za kontinuiranim učenjem. Poželjno iskustvo rada u ljudskim potencijalima i poznavanje IT sektora.

Radno vrijeme: 20h/tjedno

Predviđena satnica: 25kn/h

Način prijave: Email

Prijavi se za ovaj posao!

Pogledaj još oglasa iz ove kategorije