Promocije / Prodaja (m/ž)

Pregleda: 270

Oglas objavljen 06.02.2018.

Kategorija oglasa: Trgovina i prodaja

Naziv radnog mjesta: Promocije / Prodaja (m/ž)

Ime tvrtke/poslodavca: KLARA GARDENING d.o.o.

Rok prijave: 28.02.2018.

Grad: Zagreb

Opis posla i javljanje na oglas:
KLARA GARDENING d.o.o. traži studente/ice - PROMOTORE/PRODAVAČE

MJESTO RADA:

Bauhaus Jankomir/Žitnjak/Buzin, vrtni odjel. OPIS RADA: predstavljanje i prodaja dizajnerskih hrvatskih proizvoda – za dom&vrt kategoriju, održavanje zasađenih teglica, povremena sadnja, mogućnost sudjelovanja na sajmovima cvijeća (svibanj).

VRIJEME RADA: petkom 16.00 – 20.00, subotom 10.00 – 14.00 ili 16.00 – 20.00, još 2 radna dana u tjednu prema dogovoru

POČETAK I TRAJANJE RADA: od 02.03. nadalje

TRAŽENE VJEŠTINE:

- komunikativnost
- osnovno poznavanje bilja i cvijeća iz svakodnevnog života,
- poželjno osnovno znanje sadnje i održavanje zasađenog bilja
- sklonost dekoru prostora
- vozačka dozvola B kategorije – nije uvijet

OSTALO: obavezno pogledati! Klara proizvode na www.klara-gardening.com i FB Klara gardening Hrvatska. U prijavi navesti vrlo kratak osvrt na Klara proizvode te imali kandidat iskustva iz svakodnevnog života u održavanju bilja.

- mogućnost napredovanja

Predviđena satnica: 20kn/h