Student/ica za pomoć u prodaji i marketingu

Pregleda: 252

Oglas objavljen 13.11.2017.

Kategorija oglasa: Marketing, PR, mediji

Naziv radnog mjesta: Student/ica za pomoć u prodaji i marketingu

Ime tvrtke/poslodavca: Radoform d.o.o.

Rok prijave: 20.11.2017.

Grad: Rakov Potok

Opis posla i javljanje na oglas:
Tražimo li možda tebe? Mi smo trgovinsko poduzeće na veliko kartonske i plastične ambalaže za ručno pakiranje, a
sjedište nam je u Rakovo Potok i za pojačanje našeg malog tima tražimo studenta/icu za pomoć u prodaji i marketingu.

Vaši zadaci:

Pomoć u veleprodaji ambalaže za ručno pakiranje. Otvaranje i obrada naloga, tel. komunikacija s kupcima, pakiranje uzoraka i obrada logističkih procedura, te svi ostali srodni poslovi prema uputama. Također jedan od zadataka bi bila pomoć u marketingu.

Vaš profil?

Imate između 20-25 godina, nepušač ste, staloženi, kreativni, odgovorni, komunikativni, imate organizacijske sposobnosti, te poznajete rad na računalu? Onda ste naš idealan kandidat!

- prednosti: iskustvo u administraciji, komunikaciji ili marketingu

Nudimo Vam:

Raznolike i dinamične poslove u sklopu poduzeća na duže vrijeme ili po dogovoru, prema navedenim zadacima. Organizirat ćemo Vas stručnu obuku prema opisu radnog mjesta.

Ukoliko ste zainteresirani, donesite osobno ili pošaljite nam životopis s slikom emailom.

Radno vrijeme: 1-3 dana tjedno ili cca.16 sati tjedno

Predviđena satnica: 25kn/h