Fizički grubi poslovi (m/ž)

Pregleda: 70

Oglas objavljen 14.09.2018.

Kategorija oglasa: Ostalo

Naziv radnog mjesta: Fizički grubi poslovi (m/ž)

Ime tvrtke/poslodavca: Hrvatska akademija znanosti i umjetnosti

Broj izvršitelja: 10

Rok prijave: 20.09.2018.

Grad: Osijek

Opis posla i javljanje na oglas:
- grubi fizički posao na arheološkim iskopavanjima, iskop zemlje, utovar zemlje u kolica, odvoz zemlje u kolicima i drugi poslovi po nalogu poslodavca

- dobra fizička spremnost, prednost onima koji su već radili na arheloškim iskopavanjima ili na sličnim zemljanim poslovima

Zainteresirani studenti trebaju ili nazvati na broj 091 508 0760 ili poslati mail sa skeniranim iskaznicom studentskog servisa i osobnom iskaznicom.

Početak rada: 10.10.

Radno vrijeme: od 7 do 15 sati ili od 8 do 16 sati

Predviđena satnica: 20kn/h