Glovo/Wolt dostavljač

Pregleda: 154

Oglas objavljen 01.02.2020.

Kategorija oglasa: Ostalo

Naziv radnog mjesta: Glovo/Wolt dostavljač

Ime tvrtke/poslodavca: Sherrife usluge

Broj izvršitelja: 12

Rok prijave: 31.12.2020.

Grad: Zagreb

Opis posla i javljanje na oglas:
Tražimo dostavljače za narudžbe korisnika putem Glovo/Wolt platforme.

Sve što trebaš za početak rada je instalirati aplikaciju na svom pametnom telefonu, a mi ćemo ti osigurati torbu za rad.
Dostave su kratkog dometa te se nalaze unutar granica grada, tako da nećeš morati voziti s jednog kraja grada na drugi.

Što nudimo
- zarada do 12 000 kn mjesečno
- bonusi
- isplata svaka 2 tjedna
- fleksibilno radno vrijeme
- sloboda pri biranju rasporeda
- moguće je korištenje osobnog vozila (auto, skuter, bicikl)
-isplata svaka dva tjedna

Početak rada: 03.02.2020

Radno vrijeme: Biraš sam

Predviđena satnica: 40-70kn/h

Način prijave: Putem formulara na portalu

Pogledaj još oglasa iz ove kategorije

  • Hostesiranje na eventima (m/ž)
  • Trebate najbolje studente? Postavite oglas za posao!