Korisnička podrška (m/ž)

Pregleda: 137

Oglas objavljen 13.11.2017.

Kategorija oglasa: Ostalo

Naziv radnog mjesta: Korisnička podrška (m/ž)

Ime tvrtke/poslodavca: ECHO kontaktni centar d.o.o.

Rok prijave: 20.11.2017.

Grad: Zagreb

Opis posla i javljanje na oglas:
Zbog proširenja postojećeg poslovanja zapošljavamo administratora/-icu koji/-a bi se dugoročno pridružio/-la našem timu

Posao obuhvaća primanje dolaznih i izvođenje odlaznih poziva te odgovaranje na e-mailove krajnjim korisnicima za više naručitelja/partnera; isključivo u svrhu korisničke podrške (posao ne obuhvaća prodaju). Više o Echo kontaktnom centru možete pogledati na web stranici http://www.echo-centar.hr

Od kandidata se očekuje:

- znanje engleskog i hrvatskog jezika u govoru i pismu

- znanje rada na računalu, odlično poznavanje MS Office paketa

Posebna znanja i vještine:

Marljivost, točnost, predani rad, pozitivnost, fleksibilnost, samoinicijativnost, želja, sposobnost učenja, dobro pamćenje i opća kultura.

Mjesto / adresa rada: Zagreb, Ulica grada Vukovara 284

Predviđen vremenski period rada: dugoročno

Radno vrijeme: 6-8 h dnevno, ovisno o opsegu posla/dnevni rad

Predviđena satnica: 30kn/h