Operater u pozivnom centru (m/ž)

Pregleda: 213

Oglas objavljen 14.06.2017.

Kategorija oglasa: Ostalo

Naziv radnog mjesta: Operater u pozivnom centru (m/ž)

Ime tvrtke/poslodavca: CREDITEXPRESS Hrvatska (CEI Zagreb d.o.o.)

Rok prijave: 30.06.2017.

Grad: Zagreb

Opis posla i javljanje na oglas:
Radno mjesto: Operater/ka u pozivnom centru.

Opis posla:

•    Telefonska i pismena komunikacija s dužnikom

•    Dogovaranje otplate dugovanja s dužnikom

•    Praćenje realizacije postignutih dogovora

•    Upis podataka u korisničku bazu

Posebna znanja i vještine:

•    Znanje rada na računalu

•    Iskustvo u naplati potraživanja i / ili rad u pozivnom centru su prednosti

•    Komunikacijske i pregovaračke vještine

•    Snalažljivost u napetim i neočekivanim situacijama

•    Orijentiranost cilju i poslovnom uspjehu

•    Sklonost timskom radu i suradnji

Predviđeni vremenski period rada: određeno, ovisno o opsegu poslova.

Ostalo: prijave slati mailom uz obvezno slanje životopisa i motivacijskog pisma.

Radno vrijeme: u smjenama, 4-6 sati dnevno

Predviđena satnica: 25kn/h