Pomaganje prilikom servisiranja bicikla (m/ž)

Pregleda: 99

Oglas objavljen 18.01.2019.

Kategorija oglasa: Ostalo

Naziv radnog mjesta: Pomaganje prilikom servisiranja bicikla (m/ž)

Ime tvrtke/poslodavca: MERIDIEN TEN d.o.o.

Broj izvršitelja: 1

Rok prijave: 20.03.2019.

Grad: Split

Opis posla i javljanje na oglas:

Opis: Pomaganje prilikom servisiranja bicikla (pranje, čišćenje, podmazivanje), u slučaju potrebe dostava bicikala kombijem gostima, i slično. Poželjno poznavanje engleskog jezika (najmanje B1 stupanj), poželjno iskustvo vožnje kombijem.

Početak rada: 1.4.

Radno vrijeme: svaki dan od ponedjeljka do petka od 8 do 12h ili od 9 do 13h (po dogovoru)

Predviđena satnica: 30kn/h