Promotivno-prodajni poslovi (m/ž)

Pregleda: 305

Oglas objavljen 13.09.2017.

Kategorija oglasa: Ostalo

Naziv radnog mjesta: Promotivno-prodajni poslovi (m/ž)

Ime tvrtke/poslodavca: Electrolux

Rok prijave: 30.09.2017.

Grad: Zagreb

Opis posla i javljanje na oglas:
Promotivno-prodajne aktivnosti za/u ime klijenta Electrolux.

-              Pomoć kupcima pri donošenju odluka ili pronalaženju proizvoda

-              Poznavanje robe tehničke prirode (specifikacije, atributi, odnos cijene i kvaliteta itd.)

-              Briga o izlogu proizvoda

-              Praćenje sell out-a

-              Briga o prijemu, održavanju proizvoda kod partnera/dobavljača

-              Unos svih potrebnih tehničkih specifikacija u radne dokumente

-              Briga o urednom izgledu i funkcionalnosti prodajnog mjesta/proizvoda

Posebna znanja i vještine: Spremnost na timski rad, osjećaj odgovornosti prema poslu, komunikativnost

Mjesto / adresa rada: Zagreb (Pevec/Emmezeta)

Predviđen vremenski period rada: od 15.10, rad kroz cijelu godinu

Radno vrijeme: čet.15-20, pet.15-20, sub.10-14 ili 15-20, ned.10-14h

Predviđena satnica: 25kn/h+stimulacija od prodaje