Promotor – student (m/ž)

Pregleda: 89

Oglas objavljen 11.09.2019.

Kategorija oglasa: Ostalo

Naziv radnog mjesta: Promotor – student (m/ž)

Ime tvrtke/poslodavca: Electus Usluge d.o.o.

Broj izvršitelja: Više

Rok prijave: 20.09.2019.

Grad: Zagreb

Opis posla i javljanje na oglas:

Electus Usluge d.o.o. traži studente/ice za poslove promocije - Zagreb, Rijeka, Split, Karlovac, Zadar

Electus Usluge d.o.o., sestrinska je tvrtka vodeće agencije za privremeno zapošljavanje na područje Hrvatske Electus DGS d.o.o. Specijalizirani smo se za usluge istraživanja tržišta i zadovoljstva kupaca, promocije proizvoda i usluga, event managementa, payrolla, te online obuke zaposlenika prema zahtjevu klijenata. Tražimo više odgovornih, motiviranih i komunikativnih osoba za rad na poziciji:

Lokacija rada: Zagreb, Rijeka, Split, Karlovac, Zadar

Tvoje odgovornosti:

• Komunikacija s kupcima

• Promocija proizvoda

Što ti ovo radno mjesto nudi?

•  Rad u dinamičnom okruženju

•  Fleksibilno radno vrijeme

Ukoliko si zainteresirana/a slobodno nam pošalji svoj životopis ili upit vezan uz radno mjesto na e-mail: promocije@electus.hr s naznakom za radno mjesto Promotor - student

Veselimo se tvojoj prijavi!

Početak rada: Odmah

Radno vrijeme: Fleksibilno

Predviđena satnica: 30 - 70 kn/h