Rad na recepciji (m/ž)

Pregleda: 89

Oglas objavljen 06.11.2019.

Kategorija oglasa: Ostalo

Naziv radnog mjesta: Rad na recepciji (m/ž)

Ime tvrtke/poslodavca: Gyms4you d.o.o.

Rok prijave: 30.11.2019.

Grad: Šibenik

Opis posla i javljanje na oglas:
Gyms4you d.o.o. traži 2 studenta/ice za rad na recepciji.

Mjesto rada: Gyms4you, Dalmare centar

Kratki opis posla: registriranje članova i obrada njihovih podataka, rješavanje upita od strane članova, administrativni poslovi, briga o čistoći i urednosti centra.

Planirani period rada: 23.12. - 31.12.2019.

Radno vrijeme: pon – pet; 12:00 – 20:00 h
Badnjak i Stara Godina: 09:00 – 17:00 h

Napomena: uz planirani period rada mogućnost dodatnog rada povremeno po potrebi.

Radno vrijeme: 12-20h, 9-17h

Predviđena satnica: 25kn/h