Rad u Kontakt centru Hrvatskog autokluba (m/ž)

Pregleda: 191

Oglas objavljen 19.04.2017.

Kategorija oglasa: Ostalo

Naziv radnog mjesta: Rad u Kontakt centru Hrvatskog autokluba (m/ž)

Ime tvrtke/poslodavca: Hrvatski autoklub (HAK)

Rok prijave: 01.05.2017.

Grad: Zagreb

Opis posla i javljanje na oglas:
Rad u Kontakt centru Hrvatskog autokluba od 01.07. do 15.09. 2017. Obavezno znanje engleskog i/ili njemačkog jezika. Poslovi se sastoje u komunikaciji sa strankama u svrhu ostvarivanja pomoći na cesti.

Također, više studenata/-ica jezika (engleskog i njemačkog) tražimo za rad od 01.07. do 15.09.2017. u Informativnom centru Hrvatskog autokluba na poslovima prevođenja s hrvatskog jezika na strane jezike te čitanja na radijskim postajama.

Posebna znanja i vještine: Poznavanje rada na računalu (programi ms office); poznavanje cestovne mreže RH; rad s digitalnim kartama; poznavanje geografije RH; komunikativnost i samoinicijativa; vozačka B kategorije.

Predviđen vremenski period rada: od 1. srpnja do 15. rujna. 2017. godine

Ponude sa životopisom slati na mailom.

Radno vrijeme: 12 sati dnevno

Predviđena satnica: 20-25kn/h