Rad u LEDU - više poslova (m/ž)

Pregleda: 226

Oglas objavljen 15.05.2018.

Kategorija oglasa: Ostalo

Naziv radnog mjesta: Rad u LEDU - više poslova (m/ž)

Ime tvrtke/poslodavca: Ledo d.d.

Rok prijave: 22.05.2018.

Grad: Zagreb

Opis posla i javljanje na oglas:
LEDO d.d. traži studente/ice za rad u skladištu i u proizvodnji sladoleda

1. RAD U SKLADIŠTU

•         satnica 28,00 kn , noćna uvećana 30%

•         skladište dubokosmrznutih proizvoda-hladnjača

- radno vrijeme:  16.30 - 00.30 (dio druge i dio treće smjene) ili

- rad  u 3 smjene – smjene se mijenjaju po tjednima (nema mogućnosti mjenjanja smjena)

•         za dogovor javiti se  a e-mail ili na telefon

2. POMOĆNI POSLOVI U PROIZVODNJI SLADOLEDA

satnica 25,00 kn, noćna uvećana 30%

- rad u tri smjene:

I smjena od 6.00 do 14.00

II smjena od 14.00 do 22.00

III smjena od 22.00 do 6.00

- smjene se mijenjaju po tjednima , nema mogućnosti zamjene smjena

Obavezan rad svaki dan 8 sati

za dogovor javiti se na e-mail ili na telefon

3. POMOĆNI TRANSPORTNI RADNIK/CA

Utovar kamiona zajedno s vozačem ( po potrebi)

Istovar smrznutih kutija hrane i sladoleda po prodajnim mjestima

Radno vrijeme: od ponedjeljka do subote, prije podne - od 6.00  do cca 15.00 sati (ovisno o potrebama posla)

Satnica: 25,00 kn

Javiti se na mail sa obaveznom naznakom „za pomoćnog transportnog radnika“.

Predviđena satnica: 25 ili 28kn/h + uvećanja (ovisno o poslu)