Rad u pozivnom centru Terrakom (m/ž)

Pregleda: 116

Oglas objavljen 06.12.2017.

Kategorija oglasa: Ostalo

Naziv radnog mjesta: Rad u pozivnom centru Terrakom (m/ž)

Ime tvrtke/poslodavca: Terrakom d.o.o.

Rok prijave: 13.12.2017.

Grad: Zagreb

Opis posla i javljanje na oglas:
Terrakom d.o.o. traži motivirane studente/ice za rad u pozivnom centru

Selska cesta 90a, Zagreb – Trešnjevka

Opis posla:

•             Kontaktiranje postojećih i potencijalnih korisnika tvrtke

•             Javljanje na dolazne pozive

•             Prezentacija, promocija i prodaja telekomunikacijskih usluga korisnicima

•             Mail komunikacija s korisnicima (upiti i ponude)

•             Administracija i praćenje realizacije korisničkih ugovora

•             Ažuriranje baze podataka

Uvjeti:

•             Komunikativnost, odgovornost prema radnim zadatcima i strpljivost

•             Jasno izražavanje u govoru i pismu

•             Prednost je iskustvo rada u pozivnom centru

•             Raspoloživost za rad minimalno 4 dana u tjednu od ponedjeljka do subote, poželjno svaki dan

Ostale informacije:

•             Početna satnica + stimulacije za ostvarene rezultate uz mogućnost povećanja satnice

•             Plaćena edukacija i osposobljavanje za rad u trajanju do 2 tjedna

Nudimo rad u mladom i ambicioznom timu gdje se cijeni i nagrađuje zalaganje i trud. Naše zaposlenike kontinuirano unapređujemo kroz razne edukacije i radionice, te ulažemo u razvoj kadra. Pridruži nam se.

Radno vrijeme: u smjenama (9 – 21h), mogućnost rada subotom

Predviđena satnica: 20kn/h

Posebni uvjeti i napomene:
Prilikom slanja životopisa u naslovu napišite "SC – pozivni centar".