Rad u skladištu (m/ž)

Pregleda: 321

Oglas objavljen 26.09.2017.

Kategorija oglasa: Ostalo

Naziv radnog mjesta: Rad u skladištu (m/ž)

Ime tvrtke/poslodavca: Lilicom team d.o.o.

Rok prijave: 31.10.2017.

Grad: Zagreb

Opis posla i javljanje na oglas:
FOREO EUROPE traži studente/ice za rad u skladištu.

Opis posla:

o   Postavljanje deklaracija na proizvode

o   Printanje naljepnica sa odgovarajućim sadržajem te priljepljivanje istih na proizvode

o   Pakiranje proizvoda u pripadajuću ambalažu uključujući i ostale prateće radnje

o   Prepakiravanje proizvoda radi izmjene ambalaže

o   Slaganje više pojedinih proizvoda u setove

o   Pomoć ostalim skladišnim radnicima u izvršavanju redovnih dnevnih zadataka u skladištu

o   Održavanje urednim radnog prostora i okoline

Period rada: dulji vremenski period

Kontakt osoba: Marko Ljutić

Kontakt: 099/490-2817

Radno vrijeme: 8-15h i 15-22h

Predviđena satnica: 1.smjena 20kn/h, 2.smjena 22kn/h