Rad u studiju za održavanje i njegu tijela (m/ž)

Pregleda: 118

Oglas objavljen 12.01.2018.

Kategorija oglasa: Ostalo

Naziv radnog mjesta: Rad u studiju za održavanje i njegu tijela (m/ž)

Ime tvrtke/poslodavca: X BODY by Suzana

Rok prijave: 25.01.2018.

Grad: Osijek

Opis posla i javljanje na oglas:
X BODY by Suzana studio za održavanje i njegu tijela traži redovitog studenta/icu za pomoć kod opremanja klijenata, oblačenja odijela za trening, pomoć kod održavanja treninga, prijem i upis novih klijenata, održavanje radnog prostora, uz uvjete kako slijedi:

- bitno je da student zna osnove anatomije i osnovama vježbanja, konceptom treninga i vježbi, te da sam prakticira neki oblik tjelovježbe
- zarada: 20 kn/sat
- broj potrebnih studenata: 4
- razdoblje rada: početak je 1.2.18., pa na duže razdoblje
- radno vrijeme: 4 sata dnevno kroz radno vrijeme studia koje je od 7 do 21 sat

Radno vrijeme: 4h/denvno

Predviđena satnica: 20kn/h