Studenti/ice za rad na ARHEOLOŠKIM ISKOPAVANJIMA

Pregleda: 241

Oglas objavljen 11.08.2017.

Kategorija oglasa: Ostalo

Naziv radnog mjesta: Studenti/ice za rad na ARHEOLOŠKIM ISKOPAVANJIMA

Ime tvrtke/poslodavca: Hrvatska akademija znanosti i umjetnosti Zagreb

Rok prijave: 20.08.2017.

Grad: Osijek

Opis posla i javljanje na oglas:
HAZU Zagreb traži redovite studente/ice za rad na ARHEOLOŠKIM ISKOPAVANJIMA, uz uvjete kako slijedi:

- grubi fizički posao na arheološkim iskopavanjima
- dobra fizička spremnost, prednost onima koji su već radili na arheloškim iskopavanjima ili na sličnim zemljanim poslovima
- mogućnost rada duže vremensko razdoblje, uključujući rad tijekom cijelog ljeta
- broj potrebnih studenata: od 10 do 20, ovisno o potrebi
- mjesto rada: Osijek - Park kraljice Katarine Kosače i/ili Osijek - Sveučilišni kampus
- planirani početak rada: odmah po dogovoru
- predvidivo trajanje posla: do 1.11.17.

- način prijave studenta: poslati mail sa skeniranim iskaznicom studetnskog servisa i osobnom iskaznicom.

Radno vrijeme: 7-15 sati

Predviđena satnica: 20-25kn/h