Rad u H&M-u (m/ž)

Pregleda: 131

Oglas objavljen 15.05.2018.

Kategorija oglasa: Trgovina i prodaja

Naziv radnog mjesta: Rad u H&M-u (m/ž)

Ime tvrtke/poslodavca: H&M HRVATSKA

Rok prijave: 22.05.2018.

Grad: Zagreb

Opis posla i javljanje na oglas:
H&M Hrvatska traži studente/ice za rad.

Zvati u vremenu od 10-12 h, od ponedjeljka do petka.

ZAGREB: 01 6439 514

ZADAR: 023 628 100

ŠIBENIK: 022 668 580

SPLIT: 021 689 100

DUBROVNIK: 020 642 000

OPIS POSLA:

Tražimo fleksibilne studente spremne za rad na duži period.

Rad se odvija u dvije smjene, od ponedjeljka do nedjelje.

Svim našim djelatnicima pružamo prikladnu obuku i budućnost u našoj kompaniji.

OSTALO: Rad nedjeljom i blagdanom je dodatno plaćen.

Radno vrijeme: smjene (6-14, 14-22)

Predviđena satnica: 20kn/h