Operater/ka

Pregleda: 369

Oglas objavljen 03.07.2019.

Kategorija oglasa: Turizam i ugostiteljstvo

Naziv radnog mjesta: Operater/ka

Ime tvrtke/poslodavca: Processing operations

Broj izvršitelja: Više

Rok prijave: 22.07.2019.

Grad: Zagreb/Jankomir

Opis posla i javljanje na oglas:
Zbog povećanja obujma posla, u našem pogonu u Jankomiru tražimo studente/ice. Na ovom poslu obavit ćete razne operativne zadatke vezane uz personalizaciju i distribuciju platnih kartica i PIN-ova.

Ključne odgovornosti:

• Sudjelovat ćeš u procesu personalizacije kartica i izradi PIN-a,

• Obavljat ćeš zadatke vezane uz proizvodnju, inspekciju, pakiranje i rad stroja,

• Sudjelovat ćeš u postupku distribucije kartica i PIN-a,

• Obavljat ćeš i druge zadataka po nalogu menadžera,

• Slijedit ćeš utvrđena sigurnosna pravila i propise.

Potrebne kvalifikacije:

• Osnovne vještine rada na računalu,

• Spremnost na fleksibilan raspored, uključujući noćne smjene,

• Spremnost za dulje obavljanje ponavljajućih zadataka,

• Sposobnost obavljanja fizičkih zadataka.

Prethodno proizvodno iskustvo je poželjno i smatrat će se prednošću.

Početak rada: Odmah

Radno vrijeme: Rad je organiziran u 3 smjene

Predviđena satnica: 25 HRK/sat

Posebni uvjeti i napomene:
Molimo zainteresirane studente/ice da pošalju kratak životopis na career@mercury-processing.com najkasnije do 22.7.2019. U naslovu e-maila je potrebno naznačiti da se prijavljujete za Studentski posao u Zagrebu.