Postavljanje ljetnog kina (Istra 01.07. - 01.09.)

Pregleda: 131

Oglas objavljen 03.03.2020.

Kategorija oglasa: Turizam i ugostiteljstvo

Naziv radnog mjesta: Postavljanje ljetnog kina (Istra 01.07. - 01.09.)

Ime tvrtke/poslodavca: VIA SOLIS d.o.o.

Broj izvršitelja: 5

Rok prijave: 01.04.2020.

Grad: Poreč

Opis posla i javljanje na oglas:
Utovar/istovar kombija, postavljanje audio i video opreme potrebne za kino na otvorenom (zvučnici, projektor, platno itd.). Posao je jednostavan za naučiti, nije stresan, te se radi po raznim prekrasnim lokacijima uz more po cijeloj Istri.

Početak rada: 01.07.2020.

Radno vrijeme: 16:00-00:00

Predviđena satnica: 30kn

Posebni uvjeti i napomene:
Vozačka kategorija:
B kategorija

Potrebna znanja i vještine:
Osnove rada na računalu. Od zaposlenika se očekuje kolegijalnost, ozbiljnost prema poslu, komunikativnost, usvajanje novih znanja i vještina

Plaća:
Minimalna: 5000
Maksimalna: 6000

Dodatne pogodnosti:
Plaća je 6000 sa bonusima. Bonusi se zaslužuju na temelju dobro odrađenog posla.

Životopis možete slati na juraj@viasolis.hr
Website: www.airscreen.hr