Rad u hotelu - šank i recepcija (m/ž)

Pregleda: 166

Oglas objavljen 12.01.2018.

Kategorija oglasa: Turizam i ugostiteljstvo

Naziv radnog mjesta: Rad u hotelu - šank i recepcija (m/ž)

Ime tvrtke/poslodavca: NOVI PLAT d.o.o.

Rok prijave: 30.01.2018.

Grad: Kožino (Zadar)

Opis posla i javljanje na oglas:
NOVI PLAT d.o.o. - KOŽINO

Za mali hotel u Kožinu (kapacitet je oko 40 gostiju) potražuju dvoje studenata za rad u sezoni:

- studenta za rad na šanku uz bazen (miksanje koktela, posluživanje pića), od 15. 06. - do kraja sezone.

- studenta za rad na recepciji u popodnevnim satima (15,00 - 23,00 h). Obvezno znanje 2 strana jezika (engleski i njemački) i rad na PC-u. Posao se sastoji u davanju informacija gostima, prodaji paketa, upisivanju pristiglih gostiju. Radi se od 01. 06. - 15. 09. 2018.

Predviđena satnica: 4000kn/mjesečno

Način prijave: Email

Prijavi se za ovaj posao!

Pogledaj još oglasa iz ove kategorije

  • Rad u restoranu SC-a (m/ž)
  • Trebate najbolje studente? Postavite oglas za posao!